Reklama

Reklama

Prezydent Zgierza odda swój fotel. Sprawdź, dlaczego przekaże swoją funkcję

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM w Zgierzu

Prezydent Zgierza odda swój fotel. Sprawdź, dlaczego przekaże swoją funkcję - Zdjęcie główne

Aukcja WOŚP | foto UM w Zgierzu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz W całym kraju trwają licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prezydent Zgierza Przemysław Staniszewski wystawił na wośpową licytację swoje stanowisko na jeden dzień. Czy będą chętni, by objąć ten urząd?

Reklama

Licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przybierają różne formy. Można wygrać coś materialnego np. oryginalną biżuterię stworzoną przez rękodzielników, koc, kurtkę, dosłownie wszystko. Dużym powodzeniem cieszą się spotkania, usługi wykonane przez aktorów, artystów, piosenkarzy i celebrytów. Prezydent Zgierza zaproponował na licytację swoje stanowisko. Zaledwie na jeden dzień, ale podczas tego czasu będzie można podpatrzeć "od kuchni" jak wygląda jego praca na co dzień. 

Co prezydent Zgierza Przemysław Staniszewski oferuje na licytację WOŚP?

Jak czytamy na wystawionej aukcji na Allegro, podczas wygranego dnia będziemy mogli się przyjrzeć pracy prezydenta Zgierza oraz urzędników w UMZ.

- Się ma! Tu Przemysław Staniszewski, Prezydent Miasta Zgierza. Jak sądzisz? Czy bycie prezydentem to łatwy kawałek chleba? Codzienność pracy na moim stanowisku to bardzo rzadko zwykłe osiem godzin w biurze. Wyjazdy, uroczystości, spotkania – często też zabiera się pracę do domu. Zaręczam, że bywa... różnie. Czasem naprawdę trudno. Jeśli chcesz sprawdzić, jak to jest zarządzać ponad pięćdziesięciotysięcznym miastem, zapraszam do licytacji dnia spędzonego w moim towarzystwie. Oczywiście w czasie pełnienia obowiązków służbowych. Poznasz moich współpracowników oraz kulisy pracy urzędu. Czy będzie to wyłącznie mozolne wypełnianie „papierkowych” obowiązków? Zapewniam Cię, że nie tylko, a w dodatku zaplanujemy na ten dzień kilka niespodzianek. Datę Twojej wizyty oraz szczegóły ustalimy po zakończeniu aukcji. Ważne, byśmy razem wsparli pomoc dla chorych dzieciaków - pisze Przemysław Staniszewski, prezydent Zgierza.

Czy aukcja cieszy się dużym zainteresowaniem? Aktualna cena wynosi 990 zł i licytuje to spotkanie dwanaście osób. Koniec aukcji przewidziany jest na 1 lutego.

A czy Wy weźmiecie udział w tej licytacji?

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy