Reklama

Reklama

Wyniki WOŚP-u w Zgierzu. Czy padł w tym roku rekord?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Oficjalny profil na Fb - Przemysław Staniszewski, prezydent Zgierza

Wyniki WOŚP-u w Zgierzu. Czy padł w tym roku rekord? - Zdjęcie główne

Czy mamy rekord w Zgierzu? 31. Finał WOŚP-u. | foto Oficjalny profil na Fb - Przemysław Staniszewski, prezydent Zgierza

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w styczniu, ale w dalszym ciągu są liczone pieniądze. Do tej pory trwają jeszcze WOŚP-owe aukcje choćby na Allegro. Ile udało się do tej pory zebrać i czy padł rekord w Zgierzu?

Reklama

Za ostatnim razem, jak pisaliśmy o zebranej kwocie podczas 31. Finału WOŚP-u padła suma 310 tys. zł. Czy od tego czasu kwota na liczniku wzrosła? Czy w tym roku padnie rekord w Zgierzu?

31. Finał WOŚP. Ile zebrano pieniędzy?

W zeszłym roku zebrana suma pieniędzy wynosiła ok. 360 tys. zł. Jak to wygląda w tym roku? Podobnie. Oficjalne dane mówią właśnie o 360 tys. zł, a to przecież jeszcze nie koniec liczenia. Pozostały trwające do tej pory aukcje na Allegro. Mamy rekord! Z zakończonych aukcji, o których pisaliśmy, warto wspomnieć tę z rezerwacją kina w Starym Młynie. Ta licytacja zakończyła się z kwotą
- Wśród nieuwzględnionych jeszcze sum znajdują się te wylicytowane podczas aukcji na Allegro, w tym "Jeden dzień z Prezydentem Miasta Zgierza", za który uzyskaliśmy 5800 złotych. Zgierzanie! Jesteście niesamowici! Odwiedził mnie Radosław Tomas, koordynator zgierskiego sztabu WOŚP, składając podziękowanie dla Miasta Zgierz za pomoc w zorganizowaniu finałowych wydarzeń - i nasz wkład w ten imponujący wynik. Bardzo nam miło.Ale to mieszkańcy Zgierza, konkretni ludzi, okazujący wielkie serca i ogromną hojność, najbardziej zasługują na podziękowania. Kochani - naprawdę jestem z Was dumny - pisze Przemysław Staniszewski, prezyden Zgierza.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy