Reklama

Reklama

Zgierz z lotu ptaka. Galeria niesamowitych zdjęć miasta

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Zgierz z lotu ptaka albo inaczej z drona lub z dużej wysokości. Galeria niesamowitych zdjęć miasta oczami mieszkańców. Prezentujemy kolejną odsłonę Waszych wspaniałych fotografii.

Reklama

Prezentujemy kolejną galerię zdjęć mieszkańców Zgierza. Tym razem skupimy się na tych, gdzie miasto widoczne jest z tzw. lotu ptaka. Obecnie to raczej będzie lot drona. 

To, że Zgierz jest bardzo urokliwym miastem z historią jest niezaprzeczalne. Nie każdy jednak potrafi zrobić jego dobre zdjęcie, spotretować je. Na Facebooku jest grupa zrzeszająca miłośników fotografii mieszkających w Zgierzu. Wybraliśmy najciekawsze kadry "z lotu ptaka".

Czym robią zdjęcia mieszkańcy Zgierza i co jest potrzebne prócz "szkiełka i oka"?

Współczesne smartfony mają na tyle dobre obiektywy, że czasem wystarczą tylko one. Lustrzanka i dron też się przydają. 

- Z powietrza dronem, a z ziemi telefonem - mówi Łukasz Gryzio, którego zdjęć w naszej galerii jest najwięcej.

Tak o swoim sprzęcie i pasji do fotografii opowiada Konrad Typiak:

Ja fotografuję czym się da. Najczęściej okiem. Lustrzanką też, ale ostatnio często telefonem - i takie najczęściej wrzucam na forum Foto Zgierz, gdyż nie mam za wiele czasu na fotografowanie i obróbkę zdjęć. Ja od dziecka lubię fotografować i oglądać zdjęcia. Jest to jakiś sposób na komunikację. Fotografie mówią o tym jak widzę świat i co jest wg mnie godne uwagi - reszta należy do odbiorcy. A Zgierz fotografuję, bo to moje najbliższe otoczenie i dlatego to miasto i okolice studiuję.

Z kolei Kamil Kowalski mówi o robieniu zdjęć aparatem kompaktowym i co ciekawe, nie jest wcale fanem tego miasta. Swoje fotografie przenosi na płótno - maluje obrazy.

- Zamiłowania to akurat do Zgierza nie mam, mieszkam tu 3 lata i w przyszłym roku się wyprowadzam. Obrazy to mój chleb aktualnie. 

Zdjęcia moich rozmówców znajdują się w galerii. Czy rozpoznajecie te miejsca?

 
 
 
 
 
Otwórz
 
Konrad
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy