Reklama

Reklama

Brudni, kolorowi i szczęśliwi. Tak bawili się zgierzanie podczas Święta Kolorów.

Opublikowano: pt, 6 maj 2022 18:32
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Brudni, ale kolorowi. Umazani, ale szczęśliwi. Tak bawili się mieszkańcy Zgierza podczas Święta Kolorów i Dnia Bańki Mydlanej. Dopisała pogoda i frekwencja.

Reklama

Najpierw bawiły się dzieci

Zabawa w Parku Miejskim przyciągnęła setki osób. Najpierw, od godz. 15 największą radość miały maluchy. Możliwość tworzenia dużych i małych oraz różnokształtnych baniek mydlanych okazały się prawdziwą frajdą dla całych rodzin z dziećmi. Wielką atrakcją popołudnia był także specjalny gość wydarzenia, czyli Kicia Kocia – postać z bajek dla najmłodszych. Być może nieznana starszej młodzieży, jest doskonale kojarzona młodszym pociechom i ich rodzicom. Z bajkową bohaterką mali uczestnicy wydarzenia mogli potańczyć, wziąć autograf, posłuchać bajeczek, przytulić się czy zrobić pamiątkowe zdjęcie w jej pokoiku.

Później bawili się Ci, którzy mają w sobie dziecko.

Starsza młodzież czekała na swoją kolej do 17.30. Wtedy to prowadzący imprezę DJ wystartował z odliczaniem do pierwszego wyrzutu farb w proszku. Trzy, dwa, jeden… i poszły w ruch ośmiokolorowe farbki. Wiatr momentalnie rozdmuchał wymieszany pigment na wszystkich, także tych, którzy stali tylko z boku i obserwowali. Potem była Macarena i inne tańce i tak do… kolejnego wyrzuty farb. Wielu z tych, którzy zakupili dodatkowe opakowania proszku, urządzali między sobą prawdziwe bitwy. Byleby było, jak za czasów minionego niedawno dzieciństwa.

Według naszych obserwacji w wydarzeniu wzięło udział ponad 200 osób. Tak jak w poprzednich latach była to w przeważającej większości młodzież szkolna.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.