Reklama

Reklama

Głosowanie na dzielnicowego. Kto jest Twoim ulubionym w Zgierzu?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe, Polska Policja

Głosowanie na dzielnicowego. Kto jest Twoim ulubionym w Zgierzu? - Zdjęcie główne

Głosowanie na dzielnicowego. Kto jest Twoim ulubionym w Zgierzu? Trwa głosowanie | foto poglądowe, Polska Policja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Trwa ogólnopolska akcja głosowania na swojego ulubionego dzielnicowego. Zgierska policja zachęca do oddawania swojego głosu w tym plebiscycie. Jakie zadania ma dzielnicowy, za jaki rewir w naszym mieście odpowiadają i jak się nazywają?

Reklama

Trwa plebiscyt na najlepszego dzielnicowego

Telewizja Puls z ekipą serialu "Dzielnica Strachu" i z Komendą Główną Policji zainicjowali akcję społeczną pod nazwą #DzielnicaBEZstrachu. Od 3 do 21 kwietnia można oddać głos na najlepszego dzielnicowego w swoim miejscu zamieszkania. 

- Akcję promuje Andrzej Młynarczyk – aktor wcielający się w dzielnicowego Andrzeja Potocznego w serialu Telewizji Puls i ATM Grupy „Dzielnica strachu” (...) - mówią organizatorzy. 

Zgierska policja zachęca mieszkańców do oddania głosu na swojego dzielnicowego. Tym samym chciałaby przypomnieć, jakie zadania i obowiązki ma ten funkcjonariusz. Zadania dzielnicowych Zgierz podzielony jest na osiem rejonów. Każdy z nich obejmuje dane ulice w naszym mieście i odpowiada za nie konkretny dzielnicowy. Spis rewirów wraz z wyszczególnionymi ulicami można znaleźć tu: Rejony dzielnicowych w Zgierzu

Znajduje się tam też dane o dzielnicowym, takie jak stopień, imię i nazwisko wraz ze służbowym numerem telefonu komórkowego. 

- Chcielibyśmy, aby każdy z mieszkańców, wiedział, kim jest jego dzielnicowy. Jakie ma obowiązki i w czym może nam pomóc - mówi asp. Robert Borowski, oficer prasowy KPP w Zgierzu. 

Miejscowość lub dzielnica, gdzie pełni służbę najlepszy dzielnicowy, otrzyma od organizatorów nagrodę - niespodziankę. Do miasta przyjedzie też wówczas ekipa serialu "Dzielnica Strachu". Szczegóły dotyczące plebiscytu można znaleźć na stronie: dzielnicabezstrachu.pl. Głosowanie potrwa do 21 kwietnia.

- Przy okazji akcji #DzielnicaBEZstrachu przypomnimy, że dostępna jest aplikacja "Moja Komenda" na systemy Android oraz iOS, na której można sprawdzić, kto jest dzielnicowym z danego rejonu. Narzędzie pozwala w prosty sposób skontaktować się z dzielnicowym, który jest policjantem pierwszego kontaktu ze społecznością lokalną. Wystarczy wpisać adres swojego miejsca zamieszkania, by otrzymać kontakt do dzielnicowego dbającego o rejon. Więcej o dzielnicowym można dowiedzieć się również ze strony Dzielnicowy bliżej nas — powiedział insp. Mariusz Ciarka, Rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji.

A Wy wiecie, kto jest Waszym dzielnicowym w Zgierzu?

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy