Reklama

Reklama

Ranking zgierskich podstawówek i ich oferty. Która jest najlepsza w Zgierzu?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe, pixabay

Ranking zgierskich podstawówek i ich oferty. Która jest najlepsza w Zgierzu? - Zdjęcie główne

Ranking zgierskich podstawówek i ich oferty. Która jest najlepsza w Zgierzu? | foto poglądowe, pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz W marcu i kwietniu odbywa się szereg dni otwartych szkół i targów edukacyjnych w całej Polsce. Jak w rankingach wypadają zgierskie szkoły podstawowe i co oferują w swoich programach nauczania i z zajęć pozalekcyjnych?

Reklama

Portal waszaedukacja.pl prowadzi ranking szkół podstawowych w całej Polsce. Z niego możemy się dowiedzieć, która placówka w Zgierzu wypada najlepiej. 

Ranking szkół podstawowych w Zgierzu

- Na pierwszym miejscu w rankingu waszaedukacja.pl uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Zgierzu z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Sportowymi. Placówka jest na 719 miejscu w Polsce i portal przyznał jej 60,197 punktów.

- Drugie miejsce zajęła Pierwsza Prywatna Szkoła Podstawowa w Zgierzu. Waszaedukacja.pl przyznała jej 56,714 punktów i znajduje się ona na 1203 miejscu w Polsce. Szkoła w swojej ofercie poza lekcjami ma: konwersacje w języku francuskim, zumbę, koło języka angielskiego (dla chcących więcej), koło plastyczne, konwersacje w języku angielskim, zajęcia z ekspresji emocji, koło geograficzne, akademię tańca, koło filmowe, koło szachowe, Akademię Młodego Podróżnika, koło informatyczne oraz basen - naukę pływania pod okiem profesjonalnych instruktorów.

- Na czwartym miejscu w rankingu jest Szkoła Podstawowa nr 10 w Zgierzu. Placówka oferuje: wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, bogatą ofertę dydaktyczną - różnorodne zajęcia pozalekcyjne; nikt nie jest anonimowy, wielostronny rozwój- możliwość udziału w konkursach i zawodach, zielony - bezpieczny ogrodowy park - relaks na świeżym powietrzu, smaczne obiady - dożywianie uczniów  z rodzin najuboższych, podmiotowość - indywidualne traktowanie uczniów, życzliwość – każdy może liczyć na wsparcie, liczne atrakcje – imprezy, wycieczki, „zielone szkoły” i bezpieczeństwo – wszyscy się znamy.

- Piąte miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 12 im. Armii Krajowej w Zgierzu. Pisaliśmy o tej placówce przy okazji rajdu. Szkoła zajmuje 2704 w skali kraju i portal przyznał jej 51 punktów. 

A Wam, która placówka wydaje się najlepsza dla Waszego dziecka?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy