Reklama

Reklama

Szykują się zmiany na Ozorkowskiej? Radny zgłasza problemy – co dalej?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: GSV

Szykują się zmiany na Ozorkowskiej? Radny zgłasza problemy – co dalej? - Zdjęcie główne

poglądowe/ul. Ozorkowska | foto GSV

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Podczas ostatniej Sesji Rady Miasta jeden ze zgierskich radnych, Marek Sencerek, zwrócił uwagę na problemy występujące na ulicy Ozorkowskiej. Złożone interpelacje dotyczyły wadliwych chodników oraz rozbudowy sieci kanalizacji. Jaka jest odpowiedź władz miasta?

Reklama

Interpelacje radnego w sprawie Ozorkowskiej

Pierwszy z wniosków skierowanych do prezydenta miasta odnosił się do nawierzchni chodnika w okolicach posesji na ulicy Ozorkowskiej.  

Proszę o informację czy (i kiedy) planowane jest uzupełnienie brakujących fragmentów chodnika po stronie nieparzystych numerów posesji przy ulicy Ozorkowskiej – pisał w interpelacji radny. 

Na zapytanie odpowiedział już prezydent Zgierza, Przemysław Staniszewski. Zgodnie z kodeksem postępowania administracyjnego, sprawa została przekazana organowi właściwemu, decydującemu w tej sprawie. 

Informuję, że interpelacja została przekazana do GDDKiA Oddział w Łodzi w celu jej rozpatrzenia, ponieważ jest ona Zarządcą drogi Nr 91-ul. Ozorkowska w Zgierzu – czytamy w piśmie prezydenta.

Marek Sencerek poruszył także kwestię kanalizacji na ulicy Ozorkowskiej oraz w jej okolicach. Czy mieszkańcy doczekają się rozbudowy w tym rejonie? Interpelacja dotyczyła wykonania brakujących fragmentów kanalizacji w obrębie Ozorkowskiej oraz pobliskich ulicach: Zagrodowej, Żniwnej, Plonowej, Rzepakowej i Podmiejskiej. Zapytanie tyczyło się również kwestii czynnych fragmentów kanalizacji na ul Podmiejskiej. Choć prezydent Staniszewski także odniósł się już do pisma, na odpowiedź mieszkańcy tego rejonu będą musieli jeszcze poczekać. Podobnie jak w przypadku chodników, sprawa została przekazana do organu odpowiedzialnego za tę kwestię – Wodociągów i Kanalizacji w Zgierzu, które przekażą niezbędne informacje. Wkrótce wrócimy do tematu. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy