Reklama

Reklama

Kuba uległ wypadkowi. Trwa zbiórka na jego rehabilitację. Będzie również koncert

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Kuba uległ wypadkowi. Trwa zbiórka na jego rehabilitację. Będzie również koncert

Kuba uległ wypadkowi. Trwa zbiórka na jego rehabilitację. Będzie również koncert - Zdjęcie główne

siepomaga.pl | foto Kuba uległ wypadkowi. Trwa zbiórka na jego rehabilitację. Będzie również koncert

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Jakub Jędrzejczak uległ ciężkiemu wypadkowi komunikacyjnemu. Jechał samochodem ze swoimi znajomymi. Jednej osobie nie stało się nic, kolega Kuby nie przeżył. A sam 19-latek w stanie ciężkim trafił do szpitala. Walczy teraz o zdrowie i powrót do sprawności.

Reklama

Jakub Jędrzejczak, 19-latek, który dopiero niedawno wszedł w dorosłość, musi obecnie walczyć o własne zdrowie i powrót do sprawności. Trwa zbiórka na turnus rehabilitacyjny dla niego. Niedługo odbędzie się również koncert charytatywny w Zgierzu. 

Wypadek Kuby i zbiórka pieniędzy na rehabilitację

Jakub Jędrzejczak uległ wypadkowi w trakcie jazdy samochodem ze swoimi znajomymi. Zdarzenie miało miejsce na trasie pomiędzy Zgierzem a Piątkiem. Kuba został wtedy przewieziony w stanie ciężkim do Szpitala Wojewódzkiego. Przeżył, ale powrót do sprawności może zająć bardzo długo. 

- Lekarze powtarzają, że najważniejszy jest czas. Kuba obecnie przebywa na turnusie rehabilitaycjnym - mówi mama Kuby. 

Koszty leczenia przewyższają możliwości jego rodziny. Dlatego została założona Zbiórka na siepomaga.pl. Obecnie na koszty rehabilitacji Kuby brakuje ok. 85 tys. zł. 

- U Kuby doszło do bardzo poważnych obrażeń ciała, w tym do silnego obrzęku mózgu. Silny organizm wygrał z najgorszym. Jakub otwiera oczy i nawet wykonuje proste polecenia, co dla nas jest sygnałem, że chce żyć i z całych sił o siebie walczyć. Bo Kuba jest ambitnym człowiekiem, który uparcie dąży do celu. Kuba zawsze był zawzięty i silny. Wierzę w to, że pokaże swoją siłę i wróci do nas. Gdy dowiedziałam się o wypadku, zawalił się mój świat. Wiem, że muszę zrobić wszystko, by pomóc Kubie stanąć na nogi. Gdy jestem z nim w szpitalu, mówię do niego. Opowiadam o tym, co dzieje się w domu, trzymam za rękę, przytulam - opisuje mama Kuby. 

Koncert charytatywny dla Jakuba Jędrzejczaka w Zgierzu

Miasto Zgierz nie zostawiło swojego mieszkańca w potrzebie. Niebawem odbędzie się Koncert charytatywny dla Jakuba Jędrzejczaka. Najwięcej przy organizacji wydarzenia aktywna jest Agnieszka Śmietana. Organizatorzy zapraszają na wydarzenie: 

- 28 lutego (wtorek) o godz. 18:00 w Starym Młynie w Zgierzu odbędzie się koncert charytatywny dla Jakuba Jędrzejczaka, zebrane podczas wydarzenia środki zostaną przekazane na niezbędną i kosztowną rehabilitację. Na sali widowiskowej przy ulicy Długiej 41A wystąpią: Kuba Śmietana & Lara Hidane, Anna Paszkowska, Witek Świątczak, Weronika Wiśniewska, Black&White, Aleksandra Cyrulińska, Hernest - piszą organizatorzy.
A czy Wy wybierzecie się na koncert charytatywny w Starym Młynie w ostatni dzień lutego?
 
 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy