Reklama

Reklama

Trwa plebiscyt na Przedsiębiorcę Roku w Zgierzu. Będziecie głosować?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miasta w Zgierzu

Trwa plebiscyt na Przedsiębiorcę Roku w Zgierzu. Będziecie głosować? - Zdjęcie główne

Przedsiębiorca Roku | foto Urząd Miasta w Zgierzu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgierz Trwa plebiscyt na Przedsiębiorcę Roku w Zgierzu. Po raz szósty mieszkańcy mogą oddać głos w Konkursie im. Rajmunda Rembielińskiego. Czym w tym roku plebiscyt się wyróżnia?

Reklama

Konkurs im. Rembielińskiego na Przedsiębiorcę Roku 2022 w Zgierzu

Na ulubionego przedsiębiorcę można głosować do 11 marca. w poprzednich edycjach firmy musiały się zgłaszać same. Od tego roku można rekomendować ulubioną działalność, może to zrobić każdy z mieszkańców. 

Wg organizatorów plebiscyt cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród zgierzan. 

- Tym razem zgłoszonych zostało trzydziestu sześciu kandydatów, co stanowi drugi wynik w historii konkursu - informuje Agnieszka Śmietana, Główny Specjalista w Zgierskim Centrum Obsługi Przedsiębiorców (ZCOP), nadzorująca przebieg plebiscytu.

Inicjatorem przedsięwzięcia jest Przemysław Staniszewski, prezydent Zgierza.

- Zgierscy przedsiębiorcy stanowią jeden z filarów rozwoju naszego miasta. Dlatego staramy się udzielać im jak najszerszego wsparcia, aby osoby prowadzące działalność gospodarczą miały najbardziej komfortowe pole do prowadzenia działalności - mówi Przemysław Staniszewski.

Jak można zagłosować na swojego ulubionego przedsiębiorcę?

  • drogą elektroniczną wypełniając formularz dostępny na stronie Oddam głos elektronicznie
  • osobiście -  w siedzibie ZCOP  przy ul. Długa 29a lub w Biurze Obslugi Klienta Urzędu Miasta Zgierza na Placu Jana Pawła II 16 - wrzucając karty do głosowania do urny.
Przypominamy, że głosy można oddawać tylko do 11 marca.  

Rozstrzygnięcie Konkursu im. Rembielińskiego odbędzie się podczas uroczystej Gali Przedsiębiorczości w Starym Młynie w Zgierzu dnia 30 marca. Zostaną wtedy przyznane nagrody w trzech kategoriach: mikro, mały i średni Przedsiębiorca roku oraz  nagrody mieszkańców Świadomi w biznesie i Młodzi w biznesie. 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Najlepsze i unikalne treści ze Zgierza i okolicy

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy